Asp.Net Mvc Uygulamalarında Dependency Injection
Eğitmen
salihdemirog

1986 doğumlu Salih Demiroğ Gazi Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği bölümü mezunudur. Lise yıllarından itibaren yazılım teknolojileri ile uğraşmaktadır. Bir çok kurumsal projede çalışmış olup, şu an özel bir kuruluş bünyesinde kamu kuruluşlarına ve özel kuruluşlara yazılım ve veritabanı danışmanlığı hizmeti vermeye devam etmektedir. YazilimDevi.Com kurucularından olan Salih Demiroğ, YazılımDevi.Com başta olmak üzere bir çok sitede yüzden fazla makale ve video yayını yapmıştır. Eğitmenimiz aynı zamanda DevFramework.Net ve  Goliq.Net in kurucusudur

Eğitmenin Diğer Eğitimleri

Asp.Net Mvc Uygulamalarında Dependency Injection

 • 11 değerlendirme
 • 439 Öğrenci

Bu eğitimde ASP.NET MVC uygulamarında Dependency Injection kavramının nasıl ele alındığını aktarıyoruz. Ayrıca, bu kavramla birlikte ihtiyaçlarımızı belirleyip Dependency Inversion, Inversion of Control (IoC), IoC Container, Loose Coupling gibi kavramlara da açıklık getiriyoruz.

Kategori:
Kurs İçeriği Yorumlar (5)
1. Dependency Injection in Asp.Net Mvc (Part I) 12:22
2. Dependency Injection in Asp.Net Mvc (Part II) 15:48
Yorumlar (5)
 • Emrah Yurtlu
  Emrah Yurtlu

  Salih Hocam ellerinize sağlık. Tekrar etmek çok faydalı oldu.

  13.04.2016
 • sertunc selen
  sertunc selen

  Eğitim için çok teşekkürler =) videoları youtube a yükleme şansınız var mı ? x2 izlemek zaman açısından daha iyi oluyor

  30.04.2016
 • Nihat Mert UZUNALİOGLU
  Nihat Mert UZUNALİOGLU

  Ağzına sağlık Salih Hocam. Teşekkür ederiz.

  7.09.2016
 • ahmet burak
  ahmet burak

  hocam öncelikle eğitim için çok teşekkürler . her logger (fileLogger , dbLogger , EventLogger) ILogger'dan miras alıyo ve oradaki imzaları implemente ediyo.fakat atıyorum herhangi bir logger'ın kendine ait yani sadece kendinde bulunan diğer loggerlarda bulunmayan bir metodu olursa nasıl olacak? eğer o metodu da ILogger a imza olarak eklersek diğer loggerlarda bu imzayı implemente etmiş olması gerekiyor fakat bu saçma olur çünkü o sadece bir tanesinde olmalı atıyorum dbLoggerda . Yani sadece bir tanesinde bulunması gerekiyorsa bu işlemler nasıl olacak ?

  27.01.2018
 • Bilgin TORUN
  Bilgin TORUN

  Tebrikler .

  31.01.2018